Vytvoření nové rešerše

Jak vytvořit novou rešerši

Novou rešerši můžete založit dvěma způsoby.

  • Pokud si chcete založit novou rešerši předem, v sekci Databáze judikátů v pravém sloupci zvolte „Rešerše“. Pro založení nové rešerše klikněte na pole „Vytvořit novou rešerši“, zadejte její titulek a případně i stručný popis. Vše je samozřejmě možné upravit i později. Kliknutím na založenou rešerši se dostanete na její detail.

    Obr. 33
  • Pokud narazíte na judikát, kterým byste rádi založili novou rešerši, je možné vytvořit novou rešerši přímo z tohoto judikátu. Nejprve je třeba si přidat judikát do kolekce. V pravém sloupci v oddílu Rešerše napište do textového pole název rešerše a klikněte na tlačítko „Přidat“. Rešerše se uloží a judikát se do ní automaticky vloží. Titulek a poznámky k rešerši si poté doupravíte v jejím detailu, do kterého se dostanete kliknutím na ni.

    Obr. 34

Všechny Vaše vytvořené rešerše uvidíte ve sloupci vpravo po kliknutí na jakoukoli vytvořenou rešerši nebo vedle výpisu judikátů v databázi.

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies