Vložení vlastního judikátu

Jak si přidat svůj vlastní judikát

Zatím ve zkušební verzi Vám nabízíme k vyzkoušení funkci, jejíž prostřednictvím si můžete do kolekce vložit svůj vlastní judikát, či jiný text, který není v databázi Iudictum.

Klikněte na tlačítko „Vložit judikát“ a vyplňte formulář. Pro dostatečnou orientaci doporučujeme vyplnit minimálně spisovou značku a datum vydání judikátu.

Text judikátu můžete vložit buď ručně, například jeho zkopírováním, do pole „Text judikátu“, nebo můžete načíst judikát ze souboru ve formátu PDF.

Pokud vyberete možnost „Načíst text ze souboru“, vyberte PDF soubor, který chcete načíst, a vyplňte pole „Spisová značka“.

Vložený judikát se automaticky vloží do Vaší kolekce a vy ho nyní můžete upravovat, komentovat a přidat k němu štítek.

Jelikož je funkce zatím ve zkušební verzi, může se stát, že formátování textu importovaného ze souboru PDF nebude dokonalé. Podle typu PDF souboru může dojít ke sjednocení textu do jednoho odstavce, ke zdvojení některým písmen, ke vzniku mezer mezi písmeny, nebo ke zkopírování textu včetně jeho záhlaví, kde se obvykle vyskytuje spisová značka judikátu a číslo strany dokumentu.

Prosíme Vás, abyste byli při používání této funkce trpěliví, postupně pracujeme na jejím vylepšování a zdokonalování. Pokud narazíte na jakýkoli jiný problém, napište nám. Abychom tuto funkci mohli zdokonalit, potřebujeme zpětnou vazbu.

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies