Uživatelé

Přidejte si k účtu kolegy

Ke svému prémiovému účtu si můžete bezplatně přidat dva kolegy, se kterými budete spolupracovat na jedné databázi. Vaši kolegové uvidí Vaši databázi tak, jak ji vidíte vy, tedy celou Vaší kolekci judikátů včetně komentářů, poznámek, rešerší i vytvořených a přidaných štítků.

Společně tak pracujete na jedné sdílené databázi judikátů.

Uživatele si jednoduše přidejte v Nastavení – Uživatelé, kliknutím na pole „Nový uživatel“. Poté vyplňte jeho e-mail a heslo.

Nyní je třeba, aby Váš kolega potvrdil svou registraci kliknutím na odkaz v jeho e-mailové schránce.

Poté je přesměrován na stránku, kde si zadá své heslo k účtu.

Nyní je uživatel úspěšně přidán.

Pokud se vedle jména uživatele objevuje text „Bez aktivace“, znamená to, že registraci nepotvrdil kliknutím na odkaz v mailu. Při jakýchkoli problémech nás neváhejte kontaktovat.

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies