Typy řízení

Jak si ještě více urychlit vyhledávání

Typy řízení Vám umožní rychle vyhledat judikáty z určitého odvětví práva. Ke každému typu řízení je přiřazeno několik značek, které soudy používají v řízeních z této oblasti.

Například typ "Trestní řízení" zahrnuje veškeré značky používané soudy od prvoinstančního až po dovolací řízení v trestním řízení, a to včetně atypických značek používaných například pro uznávání cizích rozhodnutí. Výběr tohoto filtru Vám tedy umožní jednoduše vyhledávat v kompletní judikatuře trestních soudů.

Ke každému účtu je po jeho založení přiřazena námi vytvořená sada typů řízení, avšak tuto sadu si můžete upravit podle svých potřeb, ať už přidáním úplně nového typu, změnou značek, které do jednotlivých typů přísluší, nebo jejich smazáním.

Nový typ řízení přidáte kliknutím na tlačítko „Přidat nový“. Zadejte jeho název a vyberte z nabídky spisových značek ty, které ke konkrétnímu typu přísluší.

Pokud chcete nějakou značku vymazat, jednoduše na ni klikněte. Přesune se zpět do seznamu všech zbylých značek.

Veškeré změny potvrďte tlačítkem „Uložit“.

Pro úplně smazání typu řízení vyberte ten, který chcete odstranit, a klikněte na tlačítko „Odstranit“.

Oficiální importy

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies