Štítky

Jak je přidat a jak se v nich orientovat

Ke každému judikátu ve své kolekci můžete přidávat štítky. Štítky si pro potřeby své praxe nastavíte zde. Pomoc při nastavení štítků naleznete zde.

Štítek si k judikátu přidáte výběrem ze seznamu štítků a kliknutím na tlačítko „Přidat“. Pokud si k judikátu přidáváte hierarchicky podřadný štítek, automaticky se k judikátu přiřadí i štítky jemu nadřazené (které však můžete následně zase odstranit).

Obr. 23

Pokud si chcete k judikátu přidat štítek, který ještě nemáte vytvořen napište název nového štítku jednoduše do pole pro přidání nového štítku. Štítek se automaticky vytvoří a zároveň přiřadí k danému judikátu. Barvu štítku můžete následně změnit v sekci Nastavení – Štítky.

Obr. 24

Pokud budete chtít zobrazit všechny judikáty s konkrétním štítkem, klikněte na příslušný štítek ve sloupci vpravo (nebo u konkrétního judikátu) v databázi judikátů.

Obr. 25

Pole Štítek je obsaženo i v rozšířeném vyhledávacím filtru, může tak plnit důležitou funkci pro zúžení výběru a dosažení konkrétnějších výsledků při vyhledávání ve Vaší kolekci.

Obr. 26

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies