Správa uživatelů

Přidejte si k účtu své kolegy

Ke svému účtu si můžete přidat bezplatně až dva kolegy, se kterými budete sdílet svou databázi, včetně všech poznámek, komentářů, štítků a rešerší.

Uživatele si jednoduše přidejte v sekci Nastavení – Uživatelé.

Jakmile vložíte údaje o novém uživateli, přijde Vašemu kolegovi e-mail, kde, stejně jako Vy při registraci, potvrdí registraci kliknutím na odkaz ve zprávě.

Po odkliknutí odkazu v e-mailu bude přesměrován na stránku, kde si zadá své heslo k účtu.

Pokud se vedle jména uživatele objevuje text „Bez aktivace“, znamená to, že registraci nepotvrdil kliknutím na odkaz v e-mailu. Při jakýchkoli problémech nás neváhejte kontaktovat.

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies