1. krok - registrace

Vytvořte účet

Jako každý první uživatel Iudictum můžete využívat prémiové funkce po dobu 30 dní zdarma. Prémiové funkce zahrnují kompletní nabídku služeb Iudictum. S podrobným popisem prémiových funkcí se můžete seznámit zde.

K vyzkoušení všech funkcí Iudictum si vytvořte účet kliknutím na tlačítko „VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA“. Pro registraci stačí vyplnit jen Vaše jméno, e-mail a heslo.

Pro úspěšnou registraci je třeba souhlasit s obchodními podmínkami, jejichž znění si můžete přečíst zde.

Jako neregistrovaný uživatel máte přístup jen k databázi veřejně dostupných judikátů, nemůžete využívat žádné prémiové funkce.

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies