3. krok - přihlášení

Přihlaste se

Po kliknutí na odkaz v e-mailu se dostanete na přihlašovací stránku. Zde jednoduše vyplňte své registrační údaje – e-mail a heslo.

Nyní máte 30 dní na vyzkoušení prémiových funkcí Iudictum zdarma. Včas před uplynutím třicetidenní lhůty Vás budeme informovat o dalším postupu a bude jen na Vás, zda budete chtít prémiové funkce využívat i nadále.

Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo Vám nebude něco jasně, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás online vpravo dole, nebo na e-mailu.

Oficiální importy

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies