Přidání judikátu do rešerše

Jak přidat judikát do rešerše

Jakýkoli judikát, který máte uložený ve své kolekci, můžete přidat do rešerše přímo ze stránky zvoleného judikátu.

Pokud máte rešerši, do které chcete judikát vložit, již vytvořenou, vyberte vpravo ze seznamu rešerší konkrétní rešerši a klikněte na tlačítko „Přidat“.

Obr. 35

Jeden judikát může být vložen do několika rešerší zároveň.

Pokud narazíte na judikát, kterým byste rádi založili novou rešerši, je možné vytvořit novou rešerši přímo z tohoto judikátu. Nejprve je třeba si přidat judikát do kolekce. V pravém sloupci v oddílu Rešerše napište do textového pole název rešerše a klikněte na tlačítko „Přidat“. Rešerše se uloží a judikát se do ní automaticky vloží. Titulek a poznámky k rešerši si poté doupravíte v jejím detailu, do kterého se dostanete kliknutím na ni.

Obr. 36

Kontrolu vložených judikátů a veškeré úpravy rešerše provádíte kliknutím na zvolenou rešerši.

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies