Poznámky

Jak je přidat a jak se v nich orientovat

Ke každému judikátu můžete přidávat poznámky. Pole pro poznámku je přístupné všem uživatelům pod jedním účtem. Vaši kolegové tak následně mohou Vaši poznámku upravit nebo k ní něco přidat.

Poznámku k judikátu vložíte jednoduše napsáním textu do pole poznámka. Poznámka se automaticky uloží, jakmile kliknete myší mimo poznámkové pole. Stejným způsobem poznámku upravíte nebo vymažete.

Obr. 27

Poznámka je i jedním z vyhledávacích filtrů ve Vašem rozšířeném filtru v databázi. To znamená, že jednoduše a hlavně rychle najdete konkrétní judikát třeba jen pomocí Vaší poznámky.

Obr. 28

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies