Štítky

Nastavte si vlastní štítky

Štítky Vám usnadní hledání jednotlivých judikátů a zlepší celkovou organizaci Vaší databáze. Jedním kliknutím na štítek se Vám zobrazí všechny judikáty, které jsou tímto štítkem označeny.

V nastavení štítků si přidáváte štítky pod tlačítkem „Přidat nový“, následně zadáte název a zvolíte barvu.

Můžete přidávat i hierarchicky podřazené štítky až do 4 podúrovní. Takový štítek jednoduše přetáhnete myší pod jemu nadřazený štítek a posunete ho vpravo do požadované úrovně.

Štítky si můžete seřadit abecedně, nebo podle barev, jejichž prioritu si volíte ve sloupci vpravo. Štítky s barvou nejvyšší priority se budou ukazovat u výpisu judikátů na prvním místě.

Jak si přidat štítky k judikátu a více o jejich funkci v databázi judikátů si přečtete zde.

Oficiální importy

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies