Kolekce judikátů

Vlastní databáze judikátů – Moje judikáty

Databáze judikátů Iudictum se pro přihlášené uživatele (placený účet nebo zkušební období) skládá ze tří částí – Moje, Veřejné a Všechny judikáty. Neregistrovaní návštěvníci nebo uživatelé s expirovaným účtem mají přístup pouze ke čtení Veřejných judikátů.

Přihlášený uživatel má možnost nejen vyhledávat judikáty jednodušeji a rychleji díky pokročilému vyhledávacímu filtru, ale hlavně si může nalezené judikáty uložit do své vlastní databáze a přizpůsobit si ji podle svých potřeb.

Právě s uloženými judikáty ve vlastní kolekci lze pak dále pracovat, tedy je jakkoli upravovat, komentovat je, přidávat k nim poznámky a štítky a také z nich vytvářet rešerše.

Na jednom místě tak uživatel Iudictum spravuje řadu judikátů, které potřebuje pro svou praxi, v přehledné a dokonale organizované databázi, kterou navíc může sdílet se svými kolegy. Až tři uživatelé pod jedním účtem pracují se stejnými judikáty, štítky, spolu texty komentují a vytvářejí rešerše.

Pro přidání judikátu do kolekce klikněte na tlačítko „Možnosti“ u zvoleného judikátu a vyberte možnost „Do kolekce“. Automaticky budete přesměrováni na Vámi přidaný judikát, který se již bude zobrazovat v sekci Moje judikáty. Nyní s ním můžete začít pracovat.

Judikáty uložené ve Vaší kolekci jsou v databázi Všechny judikáty označené značkou „Moje“.

Obr. 17 Obr. 18

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies