Info

Informace o Vašem účtu

Každou svou platbu můžete zkontrolovat v sekci Nastavení – Platby. Jakmile zaznamenáme Vaši platbu na našem účtu, objeví se i v této tabulce.

Vaše předplatné je aktivní od data připsání uhrazené částky na účet a trvá celý měsíc, resp. rok. Poslední den placeného nebo zkušebního období je dnem expirace, tzn. že v tentoden se vypnou Vaše prémiové funkce.

Váš účet se s prošlou expirací nesmaže. Všechna Vaše uložená data se znovu obnoví s další aktivací prémiových funkcí Iudictum.

Oficiální importy

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies