Fakturační údaje

Načtěte si své údaje

Ještě před uplynutím 30denního zkušebního období Vás mailem informujeme o dalším postupu. Věříme, že aplikaci Iudictum ve Vašem oboru zajisté využijete, a že ji budete chtít používat i nadále.

V tomto případě vyplňte své fakturační údaje. Na základě vyplněných fakturačních údajů se Vám vygeneruje variabilní symbol a také Vám poskytneme detailní informace k platbě.

Fakturační údaje můžete načíst jednoduše prostřednictvím Vašeho IČ. Vyplňte Vaše IČ a klikněte na tlačítko „Načíst údaje“. Pokud IČ nemáte, nebo se vyskytne problém s načítáním Vašich údajů, vyplňte prosím údaje ručně.

Poté klikněte na tlačítko „Uložit“ a budete přesměrování do sekce Info.

Oficiální importy

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies