Export judikátů

Jak vyexportovat judikát

Každý judikát z databáze Iudictum si můžete stáhnout ve formátu PDF bez ohledu na to, zda ho máte uložený ve své kolekci či nikoliv.

Pokud si chcete uložit judikát z databáze Veřejné judikáty, klikněte u zvoleného judikátu na tlačítko „Možnosti“ a zvolte možnost „Exportovat“.

Automaticky se spustí stahování judikátu do formátu PDF.

Obr. 29

Pokud si stahujete judikát ze své kolekce, můžete si ho uložit i včetně všech Vašich komentářů a poznámek. Klikněte na tlačítko „Možnosti“ u zvoleného judikátu v kolekci a klikněte na možnost „Exportovat“. Můžete si stáhnout judikát včetně komentářů, pouze komentáře s okomentovanými pasážemi, nebo jen samotný judikát bez komentářů.

Klikněte na tlačítko „Stáhnout“, judikát se automaticky stáhne ve formátu PDF.

Obr. 30

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies