Chci si zaplatit Iudictum

Vyplňte si fakturační údaje

Včas před uplynutím třicetidenní zkušební doby Vám zašleme e-mail s informacemi o dalším postupu.

Nyní bude jen na Vás, jestli se rozhodnete předplatit si Iudictum na měsíc, na rok, nebo jestli vůbec budete mít zájem dále využívat prémiové funkce.

Pokud se rozhodnete pro placený účet, vyplňte sekci Nastavení – Fakturační údaje.

Oficiální importy

Po vyplnění fakturačních údajů budete přesměrování do sekce Nastavení – Info, kde máte uvedené pokyny k platbě.

Cena za měsíční aktivaci prémiových funkcí Iudictum je 604 Kč. Cena za roční aktivaci prémiových funkcí Iudictum je 6.049 Kč. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Platbu je možné učinit pouze bankovním převodem na číslo účtu 2201163999/2010 pod variabilním symbolem, který Vám byl přidělen.

Aktivace účtu proběhne v den, kdy nám bude platba připsána na účet. O datu expirace placeného účtu budete včas informování e-mailem.

Pokud Vám účet vyprší, nebudete mít přístup k prémiovým funkcím, tedy ani k Vaší databázi. Váš účet tak, jak byl, bude obnoven opět v den, kdy obdržíme Vaši další platbu.

Nenašli jste odpovědi? Využijte službu online podpory v pravém dolním rohu.

Z vývoje Iudictum

Starší novinky

Iudictum je nově pro studenty zcela zdarma!

Je to tady! Se začátkem nového semestru bychom ti rádi nabídli možnost bezplatného využívání všech funkcí Iudictum po celou dobu tvého studia. Stačí mít platnou ISIC kartu. 
Číst dále

Rozšířili jsme vyhledávací filtr

Do vyhledávacího filtru jsme přidali nové parametry. Přihlášený uživatel si tak může nyní ještě více urychlit a usnadnit vyhledávání filtrováním podle toho, zda má daný judikát vztah k určitému předpisu nebo je v něm citován.
Číst dále

Spustili jsme pro Vás nápovědu

Jste u nás poprvé? Navštěvujete nás často, ale pořádně nevíte, co vše aplikace nabízí? Zaregistrovali jste se a nevíte, co dál?
Číst dále

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies