II. ÚS 467/99

23. 11. 1999, Ústavní soud

Možnosti
Typ řízení: Ústavní
Doplňující informace

Citované předpisy:

Vztahy k předpisům:

Prejudikatura:

Právní věta

Oddlužení je šancí na nový začátek

Text judikátu

Ústavní soud rozhodl v senátu složeném z předsedy JUDr. Vojtěcha Cepla a soudců JUDr. Vladimíra Paula a JUDr. Antonína Procházky a ve věci ústavní stížnosti 1) O. Š., 2) J. Š., takto:

Ústavní soud řízení zastavuje.

Odůvodnění:

Dne 28. 9. 1999 obdržel Ústavní soud obsáhlé podání, adresované k rukám předsedy Ústavního soudu, ve kterém stěžovatelé podrobně líčí své problémy s obecnými soudy a ostatními orgány státní moci a správy.

Vzhledem k tomu, že podání nemělo náležitosti ústavní stížnosti a stěžovatelé nebyli zastoupeni právním zástupcem, vyzval soudce zpravodaj navrhovatele k odstranění vad podání a k jeho doplnění ve smyslu písemného poučení s termínem 30 dnů od doručení přípisu. Výzvu, společně s poučením, převzali stěžovatelé dne 12. 10. 1999.

Ve stanovené 30denní lhůtě, dne 11. 11. 1999 obdržel Ústavní soud sdělení navrhovatelů, ve kterém tito uvádí, že po poradě se svým právním zástupcem berou své podání v plném rozsahu zpět.

Ústavní soud proto řízení ve smyslu ustanovení § 77 zák. č. 182/1993 Sb., ve znění pozdějších předpisů, zastavil.

Poučení: Proti rozhodnutí Ústavního soudu není odvolání přípustné.

V Brně dne 23. listopadu 1999

JUDr. Antonín Procházka
soudce Ústavního soudu

Chcete pokračovat ve čtení?

vytvořit účet zdarma

Zdroj: Rozsudek Ústavního soudu ze dne 23. 11. 1999, sp. zn. II. ÚS 467/99, dostupné na nalus.usoud.cz. Jedná se o neautentické znění, které bylo soudem poskytnuto bezplatně.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies