I. ÚS 65/99

24. 03. 1999, Ústavní soud

Možnosti
Typ řízení: Ústavní
Doplňující informace

Citované předpisy:

Vztahy k předpisům:

Prejudikatura:

Právní věta

Oddlužení je šancí na nový začátek

Text judikátu

Ústavní soud rozhodl dnešního dne v senátě složeném z předsedy JUDr. Vojena Güttlera a soudců JUDr. Vladimíra Klokočky a JUDr. Vladimíra Paula ve věci stěžovatele M. Ř., zastoupeného Mgr. Jaroslavem Ličmanem, advokátem se sídlem v Bruntále, Sladovnická 13, o stížnosti proti usnesení Krajského soudu v Ostravě sp. zn. 34 T 9/95, takto:

Řízení se zastavuje.

Odůvodnění:

Dne 4. 2. 1999 stěžovatel podal stížnost, která směřovala proti usnesení Krajského soudu v Ostravě, případně i odvolacího soudu v Olomouci.

Podáním ze dne 18. 3. 1999 stěžovatel, resp. jeho advokát, vzal tento návrh zpět, neboť stěžovatel měl ve svém podání na mysli spíše stížnost pro porušení zákona než ústavní stížnost a právní zástupce dospěl k závěru, že stěžovatel nevyužil všech prostředků, které zákon k ochraně práva poskytuje.

Senát Ústavního soudu proto podle ustanovení § 77 zákona č. 182/193 Sb., o Ústavním soudu, řízení ve věci usnesením zastavil.

Poučení: Proti tomuto usnesení není odvolání přípustné.

V Brně dne 24. března 1999

JUDr. Vojen Güttler
předseda I. senátu Ústavního soudu

Chcete pokračovat ve čtení?

vytvořit účet zdarma

Zdroj: Rozsudek Ústavního soudu ze dne 24. 3. 1999, sp. zn. I. ÚS 65/99, dostupné na nalus.usoud.cz. Jedná se o neautentické znění, které bylo soudem poskytnuto bezplatně.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Povolit cookies